Blog yönetimi  

Bir Hastanın Kaleminden

0 Yorumlar
4304

BİR HASTANIN MEKTUBU

Merhaba…

25 yaşındayım. 15 yıldır migren ağrısıyla yaşıyorum Hem de her gün! İlk başladığımda 10 yaşındaydım çocuk doktoruna gittik, “birşeyi yok” dedi, “çocuk daha niye başı ağrısın ki” dediler!!! Daha sonra başka bir doktora gittik “sinüzit olabilir” dedi, KBB ye gittik. röntgen çektirdik. Sinüzit dediler, ilaç yazdılar, geçmedi bas ağrısı.. Yine gittim doktora. Bu sefer iğne verdi. penisilin ve sinüzit iğnesini karıştırıp 2 iğne aynı anda yaptılar. İlkinde bayıldım tansiyonum düştü. Penisilini çıkarıp iğnelere devam ettik. İğneler bittiğinde bas ağrısı yeniden başlıyordu. Bir kaç sefer daha gittim piyasadaki bütün sinüzit ve ağrı kesici ilaçları kullandım bir ise yaramadı! Sonra norolağa gittim. Sinirsel dedi, sinir ilaçları kullandım 6 ay kadar eroinman gibi. Geçmedi ağrı tabi. Yine ayni doktora gittim nöroloğa. Bu sefer migren dedi. Migren ilacı verdi 2 kutu 3er taneden 6 hap var içinde. 1.5 haftada falan bitti ilaçlar. Sonra piyasadan kendim bir migren ilacı buldum 2 yıl kadar bunu kullandım. Ayni doktora yine gittim. Beyin tomografisi çektirmemi söyledi. Tomografi normal cıktı. Migren ilacı yazdı bana yine. 2 kutu 3er haptan 6 hap.

Bende başka yere gittim. Büyük bir özel hastane her yerde şubesi var (isim vermek istemiyorum) noroloğa gittim. Bana tansiyon düşürücü ilaç verdi. Migren ağrın 1-2 ayda geçer ama tansiyonun düşerse bir eczaneye gidip ölçtürürsün dedi. Ben de çalışan bir insan olduğumu bu ilacı almamın mümkün olmadığını söyledim. Sonuçta almadım tabi.. Bir de kalp hastası mı olayım kalbimin ritmini bozayım durduk yere..

Son olarak bir tanıdığımın vasıtası ile öğrendiğim homeopati tedavisi oldum. 15 yılda geçmeyen migrenim 20 günde %50-60 azaldı. 1.5-2 ayda tamamen iyileştim. Simdi sinüzitim var. O da geçiyor. Doktoruma ve Tanrıya şükürler olsun!!!!!!

Not: Hasta benim hastam değildir. Bir vesile ile karşılaştığım bir kişidir. Türkiye’de homeopatinin uygulandığını duyduğundaki sevincini paylaşmak için bu yazıyı göndermiştir.

Son Düzenleme Tarihi: October 25, 2016 09:04 PM
homeopati